eoptimo ikona wersja angielska

Blog o Dropshippingu

Jak rozpocząć sprzedaż w modelu dropshippingowym? Czy dropshipping jest legalny? Najczęściej popełniane błędy w Dropshippingu. Jak sprzedawać w dropie, żeby zarobić?

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz na naszym blogu. Zapraszamy do lektury.

Kompleksowa wiedza podana w przystępny sposób w artykułach prasowych na naszym blogu.

Dropshipping krok po kroku

Dropshipping krok po kroku

Rozpoczęcie sprzedaży w modelu dropshippingu jest niezwykle proste i sprawia, że swoich sił w biznesie mogą próbować osoby, które nie mają znacznego doświadczenia w prowadzeniu działalności gospodarczej. Jak rozpocząć przygodę z dropshippingiem? Przedstawiamy 8...

read more
Dropshipping bez firmy

Dropshipping bez firmy

Polskie prawo dopuszcza sprzedaż internetową w modelu logistycznym opartym na dropshippingu bez konieczności zakładania działalności gospodarczej. W tym przypadku należy rozliczać sprzedaż na warunkach działalności nierejestrowanej. Miesięczne przychody firmy nie mogą przekroczyć jednak 50% minimalnego wynagrodzenia brutto na dany rok. W 2020 roku było to 1300 zł, a w 2022 roku to już 1505 zł.

read more
Dropshipping, jak zacząć?

Dropshipping, jak zacząć?

Dropshipping to słowo, które ostatnio często możemy słyszeć zarówno z ust początkujących, jak i doświadczonych przedsiębiorców. Ten model prowadzenia sprzedaży internetowej sprawia, że właściciel firmy może zapomnieć o problemach dotyczących magazynowania oraz wysyłki towaru. Jak zacząć przygodę z dropshippingiem i jakie są zalety tej formy działalności?

read more

Eoptimo w prasie

Nasze mniejsze i większe sukcesy nie przechodzą bez echa i często są zauważane przez prasę branżową.